Twitter Takipçi Kasma Hilesi 2013

Çarşamba, 3 Temmuz 2013, 21:41 | İnternet | 0 Yorum
Yazar: enbilen
-Sponsor Reklamlar-

twitter takipci arttirma hilesi 300x300 Twitter Takipçi Kasma Hilesi 2013Sosyal ağların ilk popüler olmaya başladığı andan itibaren sürekli Facebook’u kullanmaya başladık ve Facebook ile içli dışlı bir yaşantı sürdürdük. Ancak her şeyin belirli bir süre sonucunda doyum noktasına ulaşıyor olması gibi Facebook’da belirli bir sürenin sonucunda doyum noktasına ulaştı. Artık yeni trend ise elbette Twitter. Twitter mikro bloglama servisi olarak kullanıcılarına hizmet sunan ve Facebook’a göre daha çok avantajı olan bir servis. Ancak biliyorsunuz ki eğer ünlü biri değilseniz twitter takipçi kasma işlemi düşündüğünüz kadar kolay olmuyor. Bu durumda ise yapacak belirli iki şey kalıyor. Bunlardan birisi parayı vererek takipçi satan servisler aracılığı ile twitter takipçisi edinmek diğeri ise Twitter takipçi kasma yöntemlerini kullanarak takipçi kasmak.

Twitter takipçi kasmak için bilinen en popüler yol follow ve unfollow taktiğidir. Bu sayede birilerini önce takip edersiniz. Takip eden sayınız yükseldiğinde ise tüm bu takipçileri unfollow edersiniz. Diğer bir deyişle takip etmeyi bırakırsanız. Ancak elbette bu durum da sizi de takip edenlerin sayısı düşüşe geçecek demektir. Diğer bir yöntem ise takipleşme hashtaglerini takip ederek takipçi kasma yöntemidir. Bu yöntem en popüler olarak kullanılan yöntemler arasında yer alır. Emin olun ki sadece siz oturup Twitterda takipçi kasma işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi araştırmıyorsunuz bunu sizin gibi gerçekleştiren bir çok kullanıcı var. Bu kullanıcıların attığı hashtag’de ki kullanıcıları takip ederek ve bu hashtag’lere katılarak siz de çok büyük takipçi sayılarına ulaşabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise tweepi tarzı araçları kullanmaktan geçiyor. Bu araçların bazıları ücretli olabileceği gibi bir çok ücretsiz olarak da bulabilmeniz mümkün. Bu araçlar sayesinde herhangi bir şekilde şifrenizi vermeden doğal yolla çok fazla kullanıcıyı takip ediyorsunuz. Ertesi gün sizi takip etmeyenleri bir beş dakika kadarlık uğraş sonucunda silebiliyorsunuz. Sonuç olarak bu işlemi bir hafta uyguladığınızda çok büyük bir takipçi kitlesine ulaşabilir ve sesinizi duyurarak twitter fenomenleri arasında ki yerinizi alabilirsiniz. Siz de bu yöntemlerden size en uygununu seçerek hemen twitter takipçi kasmaya başlayabilirsiniz.

-Sponsor Reklamlar-
Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yazın: