Survivor Duygu Çetinkaya Kimdir?

Salı, 19 Mart 2013, 16:05 | Biyografi | 3 Yorumlar
Yazar: enbilen
-Sponsor Reklamlar-

duygu cetinkaya 7 Survivor Duygu Çetinkaya Kimdir?Survivor Gönüllüler adasında yarışan Duygu Çetinkaya kimdir sizlere bu yazımızda tanıyacağız. Zorlu ada koşullarına ayak uydurmaya çalışan Survivor Duygu hakkında herşey burada!

13 Ocak 1986 Denizli doğumlu olan Duygu Çetinkaya’nın babası asker, annesi ise polis adliye muhabiridir bu yüzden eğitim döneminde bir çok kez okul değiştirmiştir. Gazi Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Oyunculuk macerası 2002-2003 yıllarında , Show TV’nin düzenlediği ‘Türkiye’nin Yıldızları’ yarışmasıyla başladı.

İlk dizisi TRT’de yayınlanan ‘Türkü’ydü.Daha sonra yine Show TV’de yayınlanan , Silikon Vadisi programını iki yıl sundu. Cümbür Cemaat , Bin Bir Gece , Firar , Seni Bana Yazmışlar , oynadığı dizilerden sadece birkaçıdır. Ya Sonra , Çılgın Dershane 1 ve Çılgın Dershane 2 ise oynadığı filmlerden birkaçıdır.

Boş zamanlarında söz, müzik yazmayı çok seviyor. Fanatik Fenerbahçe’lidir. Hatta bir dönem internet sitesinde yazı yazdı. 2009 yılında Show TV’de yayınlanan , 4. Aranıyor adlı TV programını sundu ve program formatını düzenledi.Aynı zamanda kısa metraj filmler çekiyor. Buna özgü son zamanda çekmiş olduğu kısa bir film var

-Sponsor Reklamlar-
Etiketler: , , , , ,

3 responses to "Survivor Duygu Çetinkaya Kimdir?"

 1. duygu demir diyor ki:

  duygu adaşım çok akrasif sinirli
  çok gıcık adaşıma bunu söylettin

 2. psikoterapist diyor ki:

  duyguya cok aciyorum cùnkü asagilik kompeksi deryasinda yüzüyor. Hayati boyunca cok dislanacak ve hayat onu cok zorlayacak.

 3. deniz denizova diyor ki:

  Duygu cok agrasif biri gercekten cikdi diye cox seviniyorum onu cikartanlarin ellerine saglik

Yorum Yazın: