Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma

Cumartesi, 11 Ocak 2014, 15:15 | Hastane Randevu | 0 Yorum
Yazar: enbilen
-Sponsor Reklamlar-

internetten hastane randevusu alma Bodrum Devlet Hastanesi Randevu AlmaBodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma ve internetten nasıl randevu alınır yazımızdaki adımları uygulayarak kolaylıkla kendi randevunuzu kendiniz alabilirsiniz. Geçtiğimiz sene yapılan yeni düzenlenme ile Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer tüm devlet hastaneleri aynı sisteme geçti. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan bu düzenleme ile randevu alma işlemi daha kolay ve düzenli bir hale getirildi.

Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma işlemleri için iki farklı yol bulunmaktadır. Birinci yolda telefon ile sağlık bakanlığı hizmetlerini arayarak istediğiniz bir hastaneden randevu alabilirken, diğer yolda ise MHRS sistemine giriş yaparak birkaç tıklama ile randevu alabilirsiniz.

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma

-Telefon ile randevu almak isteyen vatandaşlarımız 182 numaralı “Hastane Randevu Merkezi” hattını arayarak T.C. kimlik numaraları ile randevu alabilirler. Bu sistemde vatandaş T.C. Kimlik Numarasını ve randevu almak istediği hastaneyi telefonu açan asistana ileterek randevusunu alabilir. Ayrıca telefonun diğer ucundaki asistana daha önce aldığınız bir randevuyu iptal ettirebilirsiniz.

-Diğer bir yöntemde ise internetten randevu almak isteyen vatandaşlar http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ adresine girerek üye girişini yaptıktan sonra randevularını alabilirler. Eğer üyeliğiniz yok ise T.C. Kimlik Numaranız ile üye olabilirsiniz. Ayrıca bu sistemde geçmiş randevularınızı görebilir, aldığınız bir randevuyu iptal edebilirsiniz.

Konuyla ilgili aramalar: Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Bodrum Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Bodrum Devlet Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Bodrum Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz randevu alma, Bodrum Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Bodrum Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Bodrum Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Bodrum Devlet Hastanesi Numara Alma, Sıra Alma

-Sponsor Reklamlar-
Bilgi
Konu
Bodrum Devlet Hastanesi
Tarih
İçerik
Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma
Puan
41star Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma1star Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma1star Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma1star Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Almagray Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etiketler: , , , , ,

Yorum Yazın: